• warning: Declaration of views_handler_argument::init(&$view, &$options) should be compatible with views_handler::init(&$view, $options) in /var/www/modules/views/handlers/views_handler_argument.inc on line 0.
  • warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate(&$form, &$form_state) should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /var/www/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit(&$form, &$form_state) should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /var/www/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 0.
  • warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate(&$form, &$form_state) should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /var/www/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 0.
  • warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate($form, &$form_state) should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /var/www/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.
  • warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit($form, &$form_state) should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /var/www/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 0.

OLIMPIADA NAŢIONALĂ DE MATEMATICĂ
EDITIA 66, BUCURESTI, 6-10 APRILIE 2015, COMISIA CENTRALĂ V-VI

Președinte de onoare: prof. univ. dr. Ecaterina Andronescu - Universitatea Politehnica București

Nr.

Crt.

Nume și prenume

Unitatea la care activează

1

Ionel Florian Lixandru

Inspectoratul Școlar al Municipiului București– președinte

2

Gabriela  Streinu Cercel  

CNEE – președinte executiv

3

Mircea Fianu

Școala Gimnazială nr. 19, București - vicepreședinte

4

Mihăiță Manuela

Inspectoratul Școlar al Municipiului București - secretar

5

Rusănescu Bogdan

Inspectoratul Școlar al Municipiului București - secretar

6

Lăcătuș Camelia

Colegiul Tehnic ”Petru Rareș” București- secretar

7

Gabriel Mîrşanu                          

Liceul de Informatică „Grigore Moisil”, Iași

8

Sena Azis

Școala Gimnazială nr. 56, București

9

Cristian Mangra

C. N. de Informatică ”Tudor Vianu”, București

10

Marian Haiducu

Școala Gimnazială nr. 11, Pitești

11

Cristian Andru           

Inspectoratul Școlar al Județului Bihor

12

Pop Cristian Petru

Inspectoratul Școlar al Județului Cluj

13

Maranda Linţ

C.N. „Decebal”, Deva

14

Dorin Linţ

C.N. „Decebal”, Deva

15

Someșan Ștefan                 

Inspectoratul Școlar al Județului Mureș

16

Marc Vasile

Școala Gimnazială ”Grigore Silași” Beclean

17

Ion Cicu              

Școala Gimnazială nr. 96, București

18

Gabriel Vrînceanu

C.N. ”Iulia Hașdeu” București

19

Bogdan Cristescu

CNEE

20

Peligrad Sorin

Școala Gimnazială nr. 3 ”Ion Pilat”, Pitești

21

Năchilă Petre

C.N. ”I.L. Caragiale”, Ploiești

22

Olteanu Cristian

Școala Gimnazială nr. 97, București

23

Năsui Florin

Școala Gimnazială nr. 3, Slatina

24

Bretan Andrei

Școala Gimnazială ”Nicolae Iorga”, Baia Mare

25

Traian Preda

Școala Gimnazială nr.172 ”Sfântul Andrei” București

26

Bogdan Georgescu

Școala Gimnazială nr.172 ”Sfântul Andrei” București

27

Gabriel Răducan

Școala Gimnazială nr.280 București

28

Dorela Făiniși

Școala Gimnazială nr. 12, București

29

Agenna Ionescu

C.N. de Arte ”Dinu Lipatti”, București